Certifikovaný kurz Access Bars

JEMNÝM DOTEKEM MŮŽETE ZMĚNIT ŽIVOT SVŮJ I DRUHÝCH

Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře. Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život.

Seznamte se s metodou ACCESS BARS

Access Bars je metoda pro celou rodinu. Je to metoda, kterou můžete používat k tomu, aby byl váš život jednodušší a radostný.

Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

Ty nejjednodušší věci bývají ty nejlepší, jen se nám tomu někdy těžko věří. CO VŠECHNO JE JEŠTĚ MOŽNÉ?

Access Bars je pouze jedním z nástrojů Access Consciousness – Přístup k vědomí. V rámci kurzu se seznámíte i s dalšími nástroji, které jsou stejně jako Access Bars velmi snadné a účinné.

Vše potřebné se dozvíte na kurzu, na který jste srdečně zváni. Rezervujte si své místo zde.

Termín konání

úterý 14. května 2019 od 10:00 – 18:00h

Cena

6200 Kč  (cena pro ČR je oficiálně stanovena společností Access Consciousness)
Cena nezahrnuje stravování a ubytování

Lektoři

Adriana Těšínská

ADRIANA TĚŠÍNSKÁ

Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme.
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na “tomto světě” správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.