Certifikovaný kurz Energetický Facelift

Všichni víme, co je facelift. Ale znáte Energetický Facelift?

Co kdybyste mohli vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami se sebou spokojeni? Že si to nedovedete představit? To neznamená, že to není možné!

Access Energetický Facelift se odlišuje od ostatních používaných alternativ v tom, že je jemnější, laskavěji, ohleduplnější k vám i vašemu tělu.

Tento proces není jen o obličeji a vráskách, používáme silné energetické frekvence, účinné pro celé tělo, jeho regeneraci i imunitu. Vše je podpořeno verbálními procesy, které odblokují vaše omezení, traumata, spouštěče stárnutí, které máte o svém těle, s tělem a všechno to, co vám brání ke změně.

Jaké talenty a dary máte, které stále ukrýváte a nedovolíte si je projevit? Kolik pokladů se uvnitř vás skrývám kterých si nejste vědomi anebo je jen nechcete uznat? Facelift umožní toto vše změnit.

Kurz Access Energetického Faceliftu je jednodenní.

Po jeho absolvování získáte certifikát společnosti Access Consciousness a můžete hned začít praktikovat. Na každém kurzu 2x Facelift dáte a 2x přijmete. Naučíte se používat jemné energie liftingu a omlazení. Získáte český manuál, který obsahuje nejen popis procesu, ale také velké množství verbálních procesů.

Access Facelift je technika, kterou můžete obohatit vaše podnikání v oblasti zdraví a wellness, masáží a kosmetiky a rozšířit tak svou klientelu.

Vše potřebné se dozvíte na kurzu, na který jste srdečně zváni. Rezervujte si své místo zde.

Termín konání

středa 15. května 2019 od 10 do 17 hodin

Cena

5 350,- Kč

Děti do 16 ti let zdarma, studenti do 18 ti let platí poloviční kurzovné
Předpoklady: vhodné pro každého, není třeba absolvovat žádné předchozí kurzy.
Cena nezahrnuje stravování a ubytování

Lektoři

Adriana Těšínská

ADRIANA TĚŠÍNSKÁ

Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme.
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na “tomto světě” správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.