Hravá Aromaterapie

Srdečně vás zveme do kouzelného světa aromaterapie tentokrát v jarním termínu. Pronikněte do tajemství éterických a rostlinných olejů, naučte se vyrobit si přírodní kosmetiku od základů a využívat ji v každodenní péči  o své zdraví a krásu, osvěžení, aktivaci i relaxaci. Přijeďte prožít víkend plný hýčkání a voňavých inspirací a nalaďte se s námi na jaro. Těšíme se na vás.

Komu je kurz určen

Všem, kteří chtějí využít voňavé dary přírody pro péči o sebe a své okolí. Laikům i profesionálům z různých oborů. Všem, kteří se rádi učí něco jiného.

Program

1. DEN

AROMATERAPIE PRO KAŽDÉHO

 • základy aromaterapie
 • éterické oleje, jejich získávání, uchovávání, kvalita
 • Éterické oleje z pohledu fyzického a psychického zdraví, voňavé seznámení s oleji
 • Jak jednoduše a bezpečně začít s aromaterapií, praktické využití aromaterapie v běžném životě (koupele, inhalace (aromalampy/difuzéry), masáže, obklady, domácí lékárna, repelent, praní prádla, koupel, – recepty, ukázky, koncentrace.

HRAVÁ AROMATERAPIE

 • Úvod do přípravy aroma produktů, koncentrace olejů.
 • Kombinace éterických olejů – hlava, srdce, základ.
 • Příprava základních krémů a olejů.
 • Výroba vlastních produktů – krém, olej od A do Z.

2. DEN

ŽENA KRÁSNÁ

 • Blok plný dotyků, hýčkání a krásnění sebe samé.
 • Aromakosmetika a ošetření pleti pro jednotlivé typy pleti.
 • Jak o sebe pečovat s přírodní kosmetikou, tipy, triky, ukázky ošetření, sezónní rady.
 • Jak se starat o svou pleť a tělo ráno od probuzení po nachystání ke spánku.
 • Jak správně pleť ošetřit, odlíčit se, jak se hýčkat, masáž pleti, a spousta dalšího.
 • Individuální výuka, hýčkej se, dotýkej se, pečuj o sebe.

Termín

11.  – 12. listopadu 2023

Cena

1200 Kč ‒ jednotná cena
Cena nezahrnuje stravování a ubytování. (v místě není možnost jiného stravování, požadavky na ubytování a stravu uvádějte v registračním formuláři, telefonicky či emailem. Děkujeme!

Lektor:

Lektor Kaplanová Seb

MUDr. IRINA KAPLANOVÁ

Odborná konzultantka společnosti Cosmetics ATOK International. Publikuje v časopise Aromaterapie, vede webovou i telefonickou poradnu. Je absolventkou Institutu aromaterapie v Praze. Po mnoho let ochotně radí zákazníkům s nejrůznějšími zdravotními či kosmetickými problémy a společně s nimi nachází řešení, při kterém lze uplatnit zejména aromaterapeutické preparáty a jiné přírodní prostředky. Aromaterapii jako matka dvou dětí mnohostranně využívá i ve svém soukromém životě.

Anastazie Skopalová

ANASTAZIE SKOPALOVÁ

Majitelka společnosti Cosmetics ATOK International s.r.o., členka České aromaterapeutické společnosti a absolventka Institutu aromaterapie v Praze, výborná kosmetička a masérka s mnohaletou praxí a zkušenostmi, oblíbená lektorka vyučující aromaterapii a masáže v České republice i v zahraničí. Od počátků společnosti stojí u zrodu úspěšných receptur aromakosmetiky Original ATOK a je osobností, která na kurzech předává nejen své bohaté znalosti a zkušenosti z aromaterapie, ale také své nadšení a lásku k tomuto voňavému oboru. Má ráda procházky přírodou, horské túry, jízdu na kole a veselé lidi kolem sebe. Nejlépe se cítí uprostřed zahrady, mezi květinami a vinicemi. Ráda se věnuje jejich zušlechťování (což je na první pohled patrné i v Centru ATOK v Sebuzíně).

misa holubova

MICHAELA HOLUBOVÁ

Vývojářka přírodní kosmetiky společnosti Cosmetics ATOK International. Má vystudovaný bakalářský obor Toxikologie a magisterský obor Analytické chemie. Již několik let se věnuje vyvíjení přírodní kosmetiky při kterých sleduje nové trendy v oblasti kosmetických surovin a také se vzdělává v oblasti aromaterapie. Své poznatky a zkušenosti pak předává dál v rámci kurzů ve Vile Sebuzín.

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Přihláška na program Vily Sebuzín