Prázdninový pobyt pro maminky, holčičky a chlapce ve věku 6-12 let

Tvoření, dobrodružství, zábava i relaxace!

Milé ženy od 6 do 100 let, přijeďte si k nám užít báječný pobyt v srdci Českého středohoří!
Užijete si spoustu her, zajímavého povídání, společně s Ladou Černíkovou budete s dětmi tvořit a sportovat. Čeká vás také zábavné míchání vlastních aromaterapeutických specialitek, kterými se pak vzájemně budete rozmazlovat třeba při masáži. Je pro vás nachystán dobrodružný výlet, ranní cvičení v zahradě, pro děti večerní dobrodružné čtení a každý den nějaká zábavná hra s dětmi. Už se na vás moc těšíme!

Přijeďte k nám, milé ženy, užít si pohodový letní týden společně s vašimi dcerkami, chlapci a vnoučaty, protože SPOLEČNĚ PROŽITÝ ČAS JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ, CO SI MŮŽETE VZÁJEMNĚ NADĚLIT!

Komu je kurz určen

Všem ženám – maminkám, babičkám, tetičkám a chlapcům a holčičkám ve věku 6-12 let, pro které je program speciálně uzpůsoben. Tento pobyt stojí na společně stráveném čase a aktivitách, proto pro děti nebude zajištěna žádná hlídací agentura. Jde o to užít si spoustu zábavy a legrace SPOLEČNĚ!

Program

  • Lada Černíková pro vás připravila zajímavé nápady na tvoření. Maminky a babičky budou pro děti vytvářet vtipná ponožková zvířátka, děti si budou dekorovat trika vyrobí si kouzelný lapač snů. Vyzkoušíte se tvoření pískových mandal, ubrouskovou techniku a mnoho další
  • V laboratoři centra si budete moci vyzkoušet i něco z aromaterapie – namícháte si třeba aromaterapeutický masážní olej, kterým se pak s dětmi můžete vzájemně i namasírovat a užít si nejen krásné vůně, ale i kouzlo doteků při masáž
  • Jeden den si děti užijí velkou hru v přírodě. Ženy budou moci tento čas, který jsme pro ně vytvořili, na relaxaci u kosmetičky, masérky, pedikérky či kadeřnice, které jim tento den budou v centru plně k dispozici.
  • Připravili jsme pro vás také celodenní výlet, který vás v horkém létě příjemně osvěží. A objevovat krásy impozantního Labského kaňonu po vodě bude určitě kouzelný a dobrodružný zážitek.
  • Ráno se pro zájemce budou konat ranní rozcvičky s dětmi v zahradě a večer čtení před spaním.

TIP: Přemýšlíte o zajímavém dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, babičku, tetičku, kamarádku? Buďte originální a darujte jim tento společný zábavný pobyt s dětmi! Darujete jim kus vzájemně stráveného času, protože to je dárek nad dárky! Na požádání vám rádi vytvoříme DÁRKOVÝ POUKAZ dle vašeho přání a představ.

Termín konání:

sobota 18. července 2020‒ 9:00 – pátek 24. července 2020‒15:00

Cena

2500 Kč ‒ cena pro dospělého + 1 dítě
1500 Kč – cena za každé další dítě

Lektor

LADA ČERNÍKOVÁ

Profesí učitelka na Základní škole, již mnoho let se profesně zabývá žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a svůj velký koníček‒ kreativní tvorbou úspěšně využíva i při práci s dětmi. V současné době je také trenérkou dívčího teamu rugby, kde se věnuje mladším ročníkům v rozvoji multisportovních dovedností. Její nápady můžete nalézt v časopisu Tvoříme s láskou, nebo v televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Své zkušenosti předává dál pomocí kurzů, či příměstských táborů.

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Formulář pro dětské kurzy
Masérské a kosmetické služby *