Prázdninový pobyt pro maminky a holčičky ve věku 6-12 let

Tvoření, dobrodružství, zábava i relaxace!

Milé ženy od 6 do 100 let, přijeďte si k nám užít báječný pobyt v srdci Českého středohoří!
Užijete si spoustu her, zajímavého povídání, společně s Monikou Brýdovou budete s holčičkami tvořit a vyzkoušíte řadu zajímavých technik. Čeká vás také zábavné míchání vlastních aromaterapeutických specialitek, kterými se pak vzájemně budete rozmazlovat třeba při masáži. Je pro vás nachystán dobrodružný výlet lodí, ranní cvičení 5 Tibeťanů v zahradě, pro holčičky večerní čtení pohádek a každý den nějaká zábavná hra s dětmi. Na loňském premiérovém pobytu se na nich podílela vždy nějaká maminka nebo babička a bylo to skvělé. Věříme že v této tradici budeme pokračovat a skvěle se vyvede i tento druhý pobyt. Už se na vás moc těšíme!

Přijeďte k nám, milé ženy, užít si pohodový letní týden společně s vašimi dcerkami a vnučkami, protože SPOLEČNĚ PROŽITÝ ČAS JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ, CO SI MŮŽETE VZÁJEMNĚ NADĚLIT!

Komu je kurz určen

Všem ženám – maminkám, babičkám, tetičkám a holčičkám ve věku 6-12 let, pro které je program speciálně uzpůsoben. Tento pobyt stojí na společně stráveném čase a aktivitách, proto pro holčičky nebude zajištěna žádná hlídací agentura. Jde o to užít si spoustu zábavy a legrace SPOLEČNĚ!

Program

  • Monika Brýdová pro vás připravila zajímavé nápady na tvoření. Maminky a babičky budou pro děti vytvářet vtipné ponožkové pejsky, děti si budou dekorovat trika a tenisky. Vyzkoušíte se tvoření pískových mandal, ubrouskovou techniku a mnoho dalšího.
  • V laboratoři centra si budete moci vyzkoušet i něco z aromaterapie – namícháte si třeba aromaterapeutický masážní olej, kterým se pak s dětmi můžete vzájemně i namasírovat a užít si nejen krásné vůně, ale i kouzlo doteků při masáži.
  • Jeden den si holčičky užijí velkou hru v přírodě. Ženy budou moci tento čas, který jsme pro ně vytvořili, na relaxaci u kosmetičky, masérky, pedikérky či kadeřnice, které jim tento den budou v centru plně k dispozici.
  • Připravili jsme pro vás také celodenní výlet lodí, který vás v horkém létě příjemně osvěží. A objevovat krásy impozantního Labského kaňonu po vodě bude určitě kouzelný a dobrodružný zážitek.
  • Ráno se pro zájemce budou konat ranní rozcvičky s dětmi v zahradě a večer čtení pohádek před spaním.

TIP: Přemýšlíte o zajímavém dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, babičku, tetičku, kamarádku? Buďte originální a darujte jim tento společný zábavný pobyt s dětmi! Darujete jim kus vzájemně stráveného času, protože to je dárek nad dárky! Na požádání vám rádi vytvoříme DÁRKOVÝ POUKAZ dle vašeho přání a představ.

Termín konání:

Sobota, 1. srpen 2020 – pátek 7. srpen 2020

Cena

2500 Kč ‒ cena pro dospělého + 1 holčičku
1500 Kč – cena za každou další holčičku
Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů v Centru ATOK v Sebuzíně.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde