Předvánoční tvořivý víkend

Srdečně vás zveme na předvánoční tvořivý víkend. Víkend, kdy budete malovat na trička, vyrábět macramé náramky, dekorovat dřevěné domečky a patinovat krabičky.

Komu je kurz určen

Všem, kteří rádi tvoří a chtějí vyzkoušet nové výtvarné techniky a práci s různými materiály.

Program

– malování triček, tašek a dalších textilií s využitím šablon

– výroba dekoračních domečků

– patinování voskovými pastami – krabičky aj. předmětů (podle toho, co si přivezete)

– vázání macramé náramků

Setkání začíná v pátek večeří (cca 18:00 hod) a první techniky si vyzkoušíte již v pátek večer.  Poté jsou kurzy celou sobotu, včetně večera a kurz je zakončen v neděli obědem. Nedělní dopoledne je také věnováno tvoření a po obědě je možné využít prostor do cca 15:00 hod na dokončení výrobků. 

Těší se na vás Monika Brýdová a celý tým Vily Sebuzín

Termín konání

11. – 13. listopadu 2022

Cena

1500 Kč ‒ jednotná cena za kurz
Cena nezahrnuje stravování a ubytování. V místě není možnost jiného stravování, požadavky na ubytování a stravu uvádějte v registračním formuláři, telefonicky či emailem. Děkujeme.

Lektor

 

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzíně.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Přihláška na program Vily Sebuzín