PROSTORY

Relaxace, zábava, inspirace, osobní růst

U nás se nudit nebudete!

Kromě příjemných ubytovacích pokojů vám VILA SEBUZÍN nabízí variabilní prostory pro nejrůznější aktivity. K dispozici je vám společenská místnost s barem, krbem a plazmovou televizí, multifunkční sál s plátnem a dataprojektorem, masážní a kosmetické studio, aromaterapeutická laboratoř, kde si pod vedením našich odborníků můžete namíchat vlastní voňavé speciality. Využívat můžete také pečlivě udržovanou zahradu s altánem, venkovním krbem, půvabným jezírkem a klidnou relaxační zónu s lehátky a slunečníky. Přímo v areálu se nachází také parkoviště. Chcete s námi pronájem prostor vily a vaši akci zkonzultovat? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme všechny možnosti a připravíme pro vás individuální nabídku.

Společenská místnost – přátelský prostor pro setkávání

Společenská místnost v suterénu nabízí plně vybavené zázemí pro 30–40 lidí. Je příjemným prostorem pro setkávání, oslavy, hostiny a rauty, stejně jako místem pro společné stravování našich hostů. U roztopeného krbu můžete trávit příjemné večery s přáteli a dobrým vínem, uspořádat zde svatební hostinu, oslavu narozenin, třídní sraz a mnoho dalších akcí. K dispozici je vám také bar a plazmová televize.

V případě zájmu si u nás můžete domluvit také ubytovánístravování.

Multifunkční sál – stovky možností využití

Prostorný prosluněný sál v prvním patře nabízí nespočet možností využití. Lze jej uzpůsobit jako klasický přednáškový prostor, místo pro besedy, kurzy, firemní prezentace, ale třeba i jako komorní tělocvičnu pro cvičení jógy nebo prostor pro nejrůznější kreativní tvorbu. Stoly a židle lze libovolně uspořádat nebo z místnosti úplně vystěhovat. K dispozici je vám plátno, dataprojektor, notebook a flipchart.

prostor multifunkční sál učebna

Masažní a kosmetické studio – k péči o hosty i výuce masáží

Místnost s kapacitou 20 míst vybavená špičkovými masážními a kosmetickými lehátky se nachází v prvním patře. Je to prostor, který naši hosté milují, protože si zde mohou dopřávat báječné aromaterapeutické procedury s preparáty Original ATOK. Masáže i kosmetická ošetření je však třeba domluvit s dostatečným předstihem, abychom mohli zajistit ve vašem termínu maséry a kosmetičky.

Zároveň tento prostor nabízí ideální podmínky pro výuku nejrůznějších masážních a kosmetických technik a je možné si ho k tomuto účelu pronajmout. K dispozici je vám 9 moderních masážních lehátek s elektrickým ovládáním, 2 kosmetická lehátka a 4 paravány. Využívat zde můžete i flipchart. K prostoru patří sociální zařízení se sprchou a toaletami. Přímo v učebně je umývadlo.

pronájem masazni učebna

Aromaterapeutická laboratoř – objevujte svět vůní!

V naší malé laboratoři, která má kapacitu 20 míst, můžete uspořádat svůj kurz aromaterapie nebo se voňavému kouzlení oddat pod vedením našich odborníků. Seznámí vás se základy aromaterapie a naučí vás, jak si namíchat vlastní aromaterapeutický parfém, olej do koupele nebo krém. Tvoření voňavých specialit patří mezi oblíbené doprovodné programy akcí probíhajících ve VILE SEBUZÍN.

Aromaterapeutická laboratoř výroba preparátů kosmetika

Zahrada – voňavá oáza relaxace!

Zahrada gril altánek léto
Zahrada relax zóna lehátka slunečníky

S láskou udržovaná zahrada vily je skutečnou oázou relaxace. Můžete si v ní užít svěží rána s cvičením v trávě, polední popovídání u kávy v altánu, slastné odpolední lenošení na lehátku pod slunečníkem, stejně jako večerní posezení u krbu. Pohodovou atmosféru zahrady dotváří okrasné jezírko s malým vodopádem. Stačí se na pár minut zaposlouchat do jeho tichého zurčení a rázem zapomenete na všechny starosti všedních dní.

Zahrada je k dispozici účastníkům všech akcí ve vile, ale můžete si domluvit i její samostatný pronájem, například pro večerní párty s grilováním a dobrým vínkem, školní sraz, dámskou či pánskou jízdu.

Zahrada jezítko západ slunce vila

Parkoviště přímo v areálu

Přímo v areálu vily je vám zdarma k dispozici parkoviště.

parkoviště dron vila

Vybavení a služby

Kapacita

30–50 míst (minimální obsazenost 10)

Stravování

standartní nabídka / speciální menu dle přání

Ubytování

8 pokojů s 20 lůžky a 6 přistýlkami

Společenská místnost

Bar, krb, plazmová TV

Multifunkční sál

Variabilní prostor s dataprojektorem, plátnem a flipchartem

Masážní a kosmetické studio

Masáže a kosmetická péče

Zahrada

Altán, krb, jezírko, relaxační zóna

Akce na klíč

V případě zájmu zajistíme akci i na klíč