Víkendový pobyt pro maminky, tety a babičky s holčičkami 4 – 6 let

Srdečně vás zveme na tvořivě aktivní dětský víkend se skvělou Monikou Brýdovou a její vnučkou Aničkou. Budeme tvořit, malovat, cvičit, zpívat, tancovat. Povídat pohádky, hrát hry. Pokud dítka dovolí, až večer usnou, tak je v plánu také tvořivý večer jen pro dospěláky.

Komu je kurz určen

Všem holčičkám ve věku 4 – 6 let a jejich maminkách, tetám či babičkám.

Program

Začínáme v pátek dopoledne příjezdem a před obědem malou seznamovací hrou. Odpoledne budeme s holčičkami tancovat, zpívat a také si namalujeme trička.
Večer, pokud vám to děti dovolí, se sejdeme a popovídáme si na téma Nevýchova a vzájemně budeme sdílet postřehy z výchovy dětí a pokud budete mít chuť, tak si můžete také namalovat tričko.


V sobotu dopoledne budeme opět výtvarně tvořit, vyrobíme si masky na večerní karneval. Po obědě se vypravíme do Ústecké ZOO, kde na děti bude čekat velká poznávací hra. Po večeři bude její vyhodnocení a malý karneval. Večer, pokud opět děti dovolí, tak společně uvaříme domácí modelínu, se kterou si budeme společně hrát v neděli dopoledne.

Pobyt končí obědem, po kterém se ještě společně vyfotíme, sbalíme si a rozloučíme.


Těší se na vás Monika Brýdová a její vnučka Anička a celý tým Vily Sebuzín

Termín konání

27. – 29. května 2022

Cena

1500 Kč – za maminku (babičku) a holčičku
500 Kč – každá další holčička
Cena nezahrnuje stravování a ubytování. V místě není možnost jiného stravování, požadavky na ubytování a stravu uvádějte v registračním formuláři, telefonicky či emailem. Děkujeme.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzín.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde