Relaxační pobyt pro ženy

Výtvarné techniky s Monikou Brýdovou, míchání vlastního parfému,
výlet, relaxace a služby pro krásu

MUŽŮM VSTUP ZAKÁZÁN! :)

Opět je pro vás, milé ženy, nachystán voňavý a pestrý švédský stůl plný lahůdkových letních aktivit! Na tyto pobyty se pravidelně sjíždí asi patnáct žen, které si říkají Duhové víly a každoročně se k nim přidávají další. Můžete se těšit na hravé a originální tvoření, protože mezi vás opět přijede úžasně kreativní lektorka Monika Brýdová. Na programu bude zajímavá přednáška o zdravém životním stylu, v laboratoři centra si opět namícháte vlastní krémy a parfémy, vyrazíte také na výlet. A samozřejmě si budete moci dopřát oblíbené cvičení v zahradě a služby kosmetičky, kadeřnice, masérky a pedikérky, protože o RELAXACI, o tu jde především!

Přijeďte k nám s kamarádkami a dalšími ženami sdílet příjemné chvíle odpočinku a z bohatého programu si vybrat, co vás baví a těší! PŘIJEĎTE K NÁM ZAHODIT STAROSTI, ODPOČÍVAT, TVOŘIT A SDÍLET SILNÉ ŽENSKÉ PŘÍBĚHY.

Komu je kurz určen

Všem dívkám a ženám bez rozdílu věku, které pro sebe chtějí něco udělat, získat nové inspirace a zároveň si v příjemném prostředí Vily Sebuzín odpočinout a na chvíli zahodit všechny starosti.

Program

 • Malování na textil, tašky, boty, stříkání barev přes šablony
 • Reaktivní batika
 • Akrylové malování na dřevěné výřezy a kamínky
 • Papírové tvoření s Big Shotem
 • Výroba šumivých bomb do koupele a přírodní kosmetiky s ATOKem
 • Výroba svícnů, modelování minikaktusů
 • Malování na porcelán
 • Povídání o zdravé vegan stravě, kterou můžete v průběhu celého pobytu vyzkoušet
 • Vyprávění o cestě do Dubaje tak trošku na vlastní triko
 • Denně budeme cvičit Pět tibeťanů na protažení a uvolnění celého těla.

 1.  

TIP: Přemýšlíte o originálním dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, kamarádku? Mnohé ženy před věcnými dary s mnohem větším nadšením upřednostní čas, kdy budou moci vypustit své každodenní starosti, věnovat se samy sobě a v příjemném prostředí relaxovat. Pokud chcete vám blízkou ženu mile překvapit, neváhejte, rádi vám vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ.

Termín konání:

7. srpna 2021 –  13. srpna 2021

Cena

2200 Kč ‒ jednotná cena
Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzín.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde