Relaxační pobyt pro ženy

Výtvarné techniky s Monikou Brýdovou, míchání vlastního parfému,
výlet, relaxace a služby pro krásu

MUŽŮM VSTUP ZAKÁZÁN! :)

Opět je pro vás, milé ženy, nachystán voňavý a pestrý švédský stůl plný lahůdkových letních aktivit! Na tyto pobyty se pravidelně sjíždí asi patnáct žen, které si říkají Duhové víly a každoročně se k nim přidávají další. Můžete se těšit na hravé a originální tvoření, protože mezi vás opět přijede úžasně kreativní lektorka Monika Brýdová. Na programu bude zajímavá přednáška o zdravém životním stylu, v laboratoři centra si opět namícháte vlastní krémy a parfémy, vyrazíte také na výlet. A samozřejmě si budete moci dopřát oblíbené cvičení v zahradě a služby kosmetičky, kadeřnice, masérky a pedikérky, protože o RELAXACI, o tu jde především!

Přijeďte k nám s kamarádkami a dalšími ženami sdílet příjemné chvíle odpočinku a z bohatého programu si vybrat, co vás baví a těší! PŘIJEĎTE K NÁM ZAHODIT STAROSTI, ODPOČÍVAT, TVOŘIT A SDÍLET SILNÉ ŽENSKÉ PŘÍBĚHY.

Komu je kurz určen

Všem dívkám a ženám bez rozdílu věku, které pro sebe chtějí něco udělat, získat nové inspirace a zároveň si v příjemném prostředí našeho centra odpočinout a na chvíli zahodit všechny starosti.

Program

  • Protože Sebuzín je relaxační centrum společnosti Original ATOK‒„království vůní“, kde se tvoří aromaterapeutická kosmetika, po celý pobyt vás budeme hýčkat příjemnými vůněmi a péčí. Můžete si dle vlastního přání předem objednat masáž, kosmetické ošetření, domluvit služby kadeřnice nebo pedikérky a po celý týden si užívat voňavých pozorností doslova od hlavy po paty.
  • Společně s Monikou Brýdovou vytvoříte spoustu krásných věcí pro radost i užitek. Můžete je využít třeba i jako originální dárečky pro své blízké.
  • Od Moniky se také dozvíte zajímavosti o čistě rostlinné stravě a pokud budete chtít, můžete si její blahodárné účinky v tomto týdnu vyzkoušet i na vlastním těle.
  • Připraven je pro vás také workshop o aromaterapii a kosmetice Original ATOK a zábavné tvoření vlastního aromaterapeutického preparátu s lektorem Pavlem Drbou. V případě zájmu zavítáme i na exkurzi přímo do sídla firmy v nedalekých Trmicích, kde uvidíte, jak kosmetika Original ATOK vzniká.
  • Čeká vás také zajímavý celodenní výlet (jeho cíl ale zatím ponechme jako překvapení).
  • Na zahradě centra si ráno můžete zacvičit 5 Tibeťanů, přes den relaxovat, trávit příjemné chvíle v altánku, u jezírka a večer si užívat třeba báječné grilování. A protože centrum se nachází v samotném srdci Českého středohoří, nádherná okolní příroda vás možná inspiruje i romantickým toulkám po okolí.
  • Na dobrou noc má pro vás Monika připravené vždy nějaké čtení z knížek, které vám přinesou zajímavé ženské inspirace a podněty k zamyšlení.

TIP: Přemýšlíte o originálním dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, kamarádku? Mnohé ženy před věcnými dary s mnohem větším nadšením upřednostní čas, kdy budou moci vypustit své každodenní starosti, věnovat se samy sobě a v příjemném prostředí relaxovat. Pokud chcete vám blízkou ženu mile překvapit, neváhejte, rádi vám vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ.

Termín konání:

sobota, 10. srpen 2019‒ 9:00 – pátek 16. srpen 2019‒15:00

Cena

1900 Kč ‒ jednotná cena
Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzín.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Přihláška na program Vily Sebuzín