Kalendář akcí

4ročnídoby

Aromaterapie a čtyři roční doby

Nahradní termín - bude upřesněn
(lektorka MUDr. Irina Kaplanová)

Zajímají vás účinky éterických olejů a jejich vliv na fyzické a duševní zdraví? Naučíme vás, jak rozmanitě lze aromaterapii využít v průběhu celého roku 🌼🌞🍂❄.Srdečně vás zveme na speciální kurz aromaterapie očima lékaře.

jaro20201

Tvořivý víkend pro ženy

6. 11. – 8.11.
(lektorka Monika Brýdová)Srdečně vás zvu na předvánoční tvořivě relaxační víkend. Přijeďte si odpočinout, zrelaxovat, zatvořit, vyrobit dárky svým blízkým a popovídat si se stejně naladěnými lidmi .

hrava-aromaterapie

Hravá Aromaterapie

<
28. - 29. 11.
(lektoři MUDr. Irina Kaplanová, Michaela Holubová, Anastázie Skopalová)

Srdečně vás zveme do kouzelného světa aromaterapie. Pronikněte do tajemství éterických a rostlinných olejů, naučte se vyrobit si přírodní kosmetiku od základů a využívat ji v každodenní péči o své zdraví a krásu.

tajemstvi-panevniho-dna

Tajemství pánevního dna

5. - 7. 02. 2021
(lektorka Michaela Křížová, Mgr. Michaela Holubová)Přijměte pozvání na víkend plný uvolnění, relaxace, načerpání nové energie na své cestě k ženství pomocí kurzů Tajemství pánevního dna a Aromaterapie v životě ženy.


kurz dornovy metody

Dornova metoda
20. 6. - 21. 6.
(lektoři MgA. Zuzana Prouzová a Lehrmann Josef Púry)

Oblíbený kurz zakladatelů české školy Dornovy metody Plus. Seznamte se s jednou z nejúčinnějších technik pomoci při bolestech zad a kloubů.


Muži a ženy

Muži a ženy - propojení dvou světů pro páry

13 - 15. 3.
(lektoři Mgr. Ivana Megová)


Muži a ženy - dva světy, co je odlišuje a co spojuje. Budeme naslouchat druhému světu, dovolíme si dotknout se jej a být jím dotčeni. Vzájemné propojení v úctě.


tvořivě relaxační ženský týden

Tvořivě relaxační ženský týden


15. 8. - 21. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.Vila Sebuzín - vlastnoručně vyrobení maňásci potěší nejvíce.

Prázdninový pobyt pro maminky,holčičky a chlapce

19. 7. - 24. 7.
(lektorka Lada Černíková)


Přijeďte si do Vily Sebuzín užít pohodový letní týden ve společnosti vašich nejbližších. Společně prožitý čas je to nejkrásnější, co si můžete vzájemně nadělit!

tvoření dětí s Monikou Brýdovou

Prázdninový pobyt pro maminky a holčičky (6-12 let)

1. 8. - 7. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.relax_pro_zeny

Relaxační pobyt pro ženy


8. 8. - 14. 8.
(lektorka Monika Brýdová)

!!!Poslední volná místa!!!
Tradiční letní relaxační pobyt plný hýčkání, relaxace a tvoření s Monikou Brýdovou. Zapomeňte na všechny starosti a trable denního života a užijte si čas samy pro sebe.