Kalendář akcí

20210316_140120-1

Velikonoční tvoření


10. - 12. 3. 2023
(lektorka Monika Brýdová)


Těšíme se na vás při tvoření plném tradic a technik zaměřených nejen na Velikonoce. Přijeďte se inspirovat, naučit se nové techniky a vytvořte si jedinečné jarní dekorace. To vše v krásném prostředí Vily Sebuzín.

hrava-aromaterapie

Hravá Aromaterapie


18. - 19. 03. 2023
(lektoři MUDr. I. Kaplanová, M Holubová, A. Skopalová)

Srdečně vás zveme do kouzelného světa aromaterapie tentokrát v jarním termínu. Pronikněte do tajemství éterických a rostlinných olejů, naučte se vyrobit si přírodní kosmetiku od základů a využívat ji v každodenní péči o své zdraví a krásu, osvěžení, aktivaci i relaxaci. Přijeďte prožít víkend plný hýčkání a voňavých inspirací a nalaďte se s námi na jaro. Těšíme se na vás.

tvořivě relaxační ženský týden

Pobyt s Monikou a Ivkou na ženské vlně

13. 8. - 19. 8.2022
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Kapacita kurzu je naplněna

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.

20220811_101303

Předvánoční tvořivý víkend

11. - 13. 11. 2022
(lektorka Monika Brýdová)


Připravili jsme pro Vás další tvořivý kurz se skvělou Monikou Brýdovou. Přijeďte se naučit nové kreativní techniky, odpočinout si v krásném prostředí a vyrobit si originální vánoční dárek.

Vila Sebuzín - vlastnoručně vyrobení maňásci potěší nejvíce.

Týden pro mamky, babičky a slečny 10 - 13 let

30. 7. - 5. 8.2022
(lektorka Monika Brýdová)


Kapacita kurzu je naplněna

Přijeďte si do Sebuzína užít pohodový letní týden ve společnosti vašich nejbližších. Společně prožitý čas je to nejkrásnější, co si můžete vzájemně nadělit!

kalendar-akci-honda

CASTING HONDA CZ03. 12. 2022


Celodenní pronájem Vily Sebuzín od společnosti Honda. Veškeré informace vám poskytne pořadatel akce.

WP_20170822_004

Textilní techniky20. - 22. 5. 2022
(lektorka Monika Brýdová)


Srdečně vás zveme na tvořivý víkend plný textilních technik. Víkend, kdy budete malovat na trička, vyzkoušíte si sítotisk, přenos obrázků, práci se šablonami a samozřejmě klasickou reaktivní batiku.

tvoření dětí s Monikou Brýdovou

Prázdninový pobyt pro maminky a holčičky (6-12 let)

1. 8. - 7. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.Muži a ženy

Muži a ženy - propojení dvou světů pro páry

13 - 15. 3.
(lektoři Mgr. Ivana Megová)


Muži a ženy - dva světy, co je odlišuje a co spojuje. Budeme naslouchat druhému světu, dovolíme si dotknout se jej a být jím dotčeni. Vzájemné propojení v úctě.


20220127_122103

Pobyt pro maminky či babičky a holčičky 4–6 let

27. - 29. 5. 2022
(lektorka Monika Brýdová)


Chcete si aktivně odpočinout a propojit se se svou holčičkou? Přijeďte na prodloužený dětský víkend do Sebuzína.Tajemství pánevního dna a aromaterapie v životě ženy

25. - 27. 2. 2022
(lektorka Michaela Křížová)


Přijměte pozvání na víkend plný uvolnění, relaxace, načerpání nové energie na své cestě k ženství pomocí kurzů Tajemství pánevního dna a aromaterapie v životě ženy.4ročnídoby

Aromaterapie a čtyři roční doby

Nahradní termín - bude upřesněn
(lektorka MUDr. Irina Kaplanová)

Zajímají vás účinky éterických olejů a jejich vliv na fyzické a duševní zdraví? Naučíme vás, jak rozmanitě lze aromaterapii využít v průběhu celého roku 🌼🌞🍂❄.Srdečně vás zveme na speciální kurz aromaterapie očima lékaře.

Tvořivě relaxační ženský týden


14. 8. - 20. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.hrava-aromaterapie

Hravá Aromaterapie

<
28. - 29. 11.
(lektoři MUDr. Irina Kaplanová, Michaela Holubová, Anastázie Skopalová)

Srdečně vás zveme do kouzelného světa aromaterapie. Pronikněte do tajemství éterických a rostlinných olejů, naučte se vyrobit si přírodní kosmetiku od základů a využívat ji v každodenní péči o své zdraví a krásu.

jaro20201

Tvořivý víkend pro ženy

23. 4. – 25. 4.
(lektorka Monika Brýdová)Srdečně vás zvu na jarní tvořivě relaxační víkend. Přijeďte si odpočinout, zrelaxovat, zatvořit, vyrobit dárky svým blízkým a popovídat si se stejně naladěnými lidmi .

Dornova metoda


29. 5. - 30. 5.
(lektoři MgA. Zuzana Prouzová a Lehrmann Josef Púry)Oblíbený kurz zakladatelů české školy Dornovy metody Plus. Seznamte se s jednou z nejúčinnějších technik pomoci při bolestech zad a kloubů.