Kalendář akcí

hrava-aromaterapie

Hravá Aromaterapie7. - 8. 3.
(lektoři MUDr. Irina Kaplanová, Michaela Holubová, Anastázie Skopalová)

Všechny akce do Velikonoc zrušeny!!!. Srdečně vás zveme do kouzelného světa aromaterapie. Pronikněte do tajemství éterických a rostlinných olejů, naučte se vyrobit si přírodní kosmetiku od základů a využívat ji v každodenní péči o své zdraví a krásu.

Muži a ženy

Muži a ženy - propojení dvou světů pro páry

13 - 15. 3.
(lektoři Mgr. Ivana Megová)


Všechny akce do Velikonoc zrušeny!!!. Muži a ženy - dva světy, co je odlišuje a co spojuje. Budeme naslouchat druhému světu, dovolíme si dotknout se jej a být jím dotčeni. Vzájemné propojení v úctě.


4ročnídoby

Aromaterapie a čtyři roční doby


4. - 5. 4.
(lektorka MUDr. Irina Kaplanová)Všechny akce do Velikonoc zrušeny!!!. Zajímají vás účinky éterických olejů a jejich vliv na fyzické a duševní zdraví? Naučíme vás, jak rozmanitě lze aromaterapii využít v průběhu celého roku 🌼🌞🍂❄.Srdečně vás zveme na speciální kurz aromaterapie očima lékaře.

tajemstvi-panevniho-dna

Tajemství pánevního dna


17. - 19. 4.
(lektorka Michaela Křížová, Mgr. Michaela Holubová)


Přijměte pozvání na víkend plný uvolnění, relaxace, načerpání nové energie na své cestě k ženství pomocí kurzů Tajemství pánevního dna a Aromaterapie v životě ženy.


jaro20201

Prodloužený tvořivý víkend7. – 10.5.
(lektorka Monika Brýdová)


Srdečně vás zvu na prodloužený květnový tvořivě – relaxační víkend. Přijeďte si odpočinout, zrelaxovat, zatvořit a popovídat si se stejně naladěnými lidmi (a samozřejmě se mnou).

Dornova metoda

Dornova metoda
23 - 24. 5
(lektoři MgA. Zuzana Prouzová a Lehrmann Josef Púry)

Oblíbený kurz zakladatelů české školy Dornovy metody Plus. Seznamte se s jednou z nejúčinnějších technik pomoci při bolestech zad a kloubů.


Vila Sebuzín - vlastnoručně vyrobení maňásci potěší nejvíce.

Prázdninový pobyt pro maminky,holčičky a chlapce

18. - 24. 7.
(lektorka Lada Černíková)


Přijeďte si do Vily Sebuzín užít pohodový letní týden ve společnosti vašich nejbližších. Společně prožitý čas je to nejkrásnější, co si můžete vzájemně nadělit!

tvoření dětí s Monikou Brýdovou

Prázdninový pobyt pro maminky a holčičky ve věku 6-12 let

1. - 7. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.

relax_pro_zeny

Relaxační pobyt pro ženy8. - 14. 8.
(lektorka Monika Brýdová)


!!!Poslední volná místa!!!
Tradiční letní relaxační pobyt plný hýčkání, relaxace a tvoření s Monikou Brýdovou. Zapomeňte na všechny starosti a trable denního života a užijte si čas samy pro sebe.

tvořivě relaxační ženský týden

Tvořivě relaxační ženský týden15. - 21. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)


Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.