Kalendář akcí

hrava-aromaterapie

Hravá Aromaterapie


7. - 8. 3.
(lektoři MUDr. Irina Kaplanová, Michaela Holubová, Anastázie Skopalová, Veronika Čížková)

Srdečně vás zveme do kouzelného světa aromaterapie. Pronikněte do tajemství éterických a rostlinných olejů, naučte se vyrobit si přírodní kosmetiku od základů a využívat ji v každodenní péči o své zdraví a krásu.
4ročnídoby

Aromaterapie a čtyři roční doby

4. - 5. 4.
(lektorka MUDr. Irina Kaplanová)Zajímají vás účinky éterických olejů a jejich vliv na fyzické a duševní zdraví? Naučíme vás, jak rozmanitě lze aromaterapii využít v průběhu celého roku 🌼🌞🍂❄.Srdečně vás zveme na speciální kurz aromaterapie očima lékaře.tajemstvi-panevniho-dna

Tajemství pánevního dna

17. - 19. 4.
(lektorka Michaela Křížová, Mgr. Michaela Holubová)


Přijměte pozvání na víkend plný uvolnění, relaxace, načerpání nové energie na své cestě k ženství pomocí kurzů Tajemství pánevního dna a Aromaterapie v životě ženy.

Dornova metoda

Dornova metoda


23 - 24. 5
(lektoři MgA. Zuzana Prouzová a Lehrmann Josef Púry)


Oblíbený kurz zakladatelů české školy Dornovy metody Plus. Seznamte se s jednou z nejúčinnějších technik pomoci při bolestech zad a kloubů.


Vila Sebuzín - vlastnoručně vyrobení maňásci potěší nejvíce.

Prázdninový pobyt pro maminky,holčičky a chlapce

18. - 24. 7.
(lektorka Lada Černíková)

Přijeďte si do Vily Sebuzín užít pohodový letní týden ve společnosti vašich nejbližších. Společně prožitý čas je to nejkrásnější, co si můžete vzájemně nadělit!

relax_pro_zeny

Relaxační pobyt pro ženy8. - 14. 8.
(lektorka Monika Brýdová)

!!!Poslední volná místa!!!
Tradiční letní relaxační pobyt plný hýčkání, relaxace a tvoření s Monikou Brýdovou. Zapomeňte na všechny starosti a trable denního života a užijte si čas samy pro sebe.
tvořivě relaxační ženský týden

Tvořivě relaxační ženský týden15. - 21. 8.
(lektoři Monika Brýdová a Mgr. Ivana Megová)

Pobyt určený pro ženy, které chtějí podpořit svou ženskost, odpočinout si a nabít se pozitivní energií. Týden plný relaxace, tvoření, sdílení a výletů v ženském kruhu.