S Monikou a Ivkou na ženské vlně

Komu je kurz určen

Pobyt určený pro ženy, kterým není lhostejné jejich ženství, chtějí jej posílit a nabít se pozitivní energií.

Kdysi dávno se ženy scházely u studně nebo draly společně peří, aby sdílely své příběhy. Budeme povídat jako dávné pradlenky u vymývání barev z látek na schodech krásné zahrady a sdělovat si ženské radosti při navlékání korálků. Hravou formou propojíme radost z tvoření s radostí ze spolubytí s ostatními ženami. Abychom přijaly a procítily svá vždy krásná ženská těla, budeme po večerech tančit, masírovat se, relaxovat při meditacích, malovat si obrázky na obličej a sdílet naše silné ženské příběhy, které vyživují i naše duše.  Pobyt příjemně během dne propojí společné tvoření s Monikou, malování mandal na trika, batikování, malování na boty, malování na porcelán, vyrábění šperků, modelování jednoduchých sošek – prostě zaměstnáme ruce a uvolníme mysl.

Tyto aktivity doplňují a vzájemně souzní s programem, který vede Ivana Megová, jejíž program je zaměřen na poodhalování závojů ženství.

Pojedeme společně na výlet, budeme se těšit z toho, že nic nemusíme a vše můžeme a bude-li nám přát počasí, necháme se unést silou přítomného okamžiku při vodní meditaci.

Přijeďte si odpočinout, načerpat energii a porozumět svému vnitřnímu já.

Program

  • Různé textilní techniky – reaktivní duhová batika, malování na textil, tašky, boty, stříkání barev přes šablony aj.
  • Macramé – výroba andělek
  • Výroba šperků
  • Dynamické meditace s Ivkou
  • Večery na posílení ženské energie
  • Denně budeme cvičit Pět tibeťanů na protažení a uvolnění celého těla. 
  • Podrobný program bude upřesněn

Termín

17. 8.-23. 8. 2024

Cena kurzu

Kurzovné: 2 500 Kč

Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

 
lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzín.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Mgr. Ivana Megová

Pedagožka, lektorka ženských kurzů, Studovala jsem pedagogiku na PF UJEP a psychologii na FF UK, absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR a dvouletý výcvik tantry u Johna Hawkena, semináře tantry u dalších učitelů (Piontek, Lowen, Hodosi). Prošla jsem výcvikem Kněžek Staré Evropy (Katinka Soetens). Jsem kněžkou Libuše. Od roku 2004 jsem lektorkou ženských kurzů. Věnuji se i šamanismu (Pablo Russel, Alicia Hamm, J.Hawken), kultu Bohyně a dávnému postavení ženy ve společnosti – na přání uspořádám přechodový rituál. V posledním roce opět začínám vést i smíšené skupiny, protože cítím že bych ráda přispěla k obrodě hluboké vzájemné úcty mužů k ženám a žen k mužům . Učím na střední škole. Mám dospělého syna a žiji s partnerem a maličkou dcerou v Praze.

Více o Ivě a jejích aktivitách: http://www.zenskekruhy.cz/

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde