Textilní techniky

Srdečně vás zveme na tvořivý víkend plný textilních technik. Víkend, kdy budete malovat na trička, vyzkoušíte si sítotisk, přenos obrázků, práci se šablonami a samozřejmě klasickou reaktivní batiku.

Komu je kurz určen

Všem zájemcům o textilní techniky a všem kteří si rádi aktivně odpočinou, tvoří a rádi se učí nové.

Program

Začínáme v pátek dopoledne, před obědem se seznámíme a představím vám co nás čeká a nemine. Hned po obědě se pustíme do reaktivních batik. Pokud bude pršet, může dojít k úpravě programu, i tak si ale určitě tuhle techniku užijete.

V dalších dnech vás čeká práce se šablonami, včetně konturování, barvami ve spray. Pokud si přivezete bílé tenisky či jiné textilní boty, tak je také přetvoříme. Dále si vyzkoušíte sítotisk a razítkování na textil. Kromě razítek využijeme na tisk i zajímavé listy a oživíme techniku odbarovování. Naučím vás, jak si udělat „omalovánku“ na tričko a spoustu drobných fint.


Trička a textil si přivezete vlastní a na místě bude k dispozici veškerý materiál na jejich zdobení, který není v ceně pobytu, ale hradí se na místě – cca 50,- Kč za vyrobený kus.


Program zakončíme v neděli obědem.


Těší se na vás Monika Brýdová a celý tým Vily Sebuzín

Termín konání

20. – 22. května 2022

Cena

1000 Kč / víkend
Cena nezahrnuje stravování a ubytování. V místě není možnost jiného stravování, požadavky na ubytování a stravu uvádějte v registračním formuláři, telefonicky či emailem. Děkujeme.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzíně.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde