Tvořivě relaxační ženský týden s Monikou

Opět je pro vás, milé ženy, nachystán voňavý a pestrý švédský stůl plný lahůdkových letních aktivit. Jedná se o jeden z našich nejoblíbenějších letních kurzů a bývá již dlouho dopředu obsazen. Přidejte se do jedinečného kruhu žen a užijte si krásné ženské  sdílení, odpočinek, výlety, hravé a originální tvoření, cvičení v zahradě, večerní grilování, aromaterapii a další.   

Přijeďte k nám s kamarádkami a dalšími ženami sdílet příjemné chvíle odpočinku a z bohatého programu si vybrat, co vás baví a těší. 

Komu je kurz určen

Všem dívkám a ženám bez rozdílu věku, které pro sebe chtějí něco udělat, získat nové inspirace a zároveň si v příjemném prostředí Vily Sebuzín odpočinout a na chvíli zahodit všechny starosti.

Program

  • Rozmanité textilní techniky – malování na textil, tašky, boty, stříkání barev přes šablony

  • Reaktivní batika

  • Seznámíte se s technikou macramé – vyrobíte si vlastního anděla

  • Výroba šperků

  • Povídání o zdravé vegan stravě, kterou můžete v průběhu celého pobytu vyzkoušet

  • Denně budeme cvičit Pět tibeťanů na protažení a uvolnění celého těla.

  • Úplný program bude v předstihu představen
TIP: Přemýšlíte o originálním dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, kamarádku? Mnohé ženy před věcnými dary s mnohem větším nadšením upřednostní čas, kdy budou moci vypustit své každodenní starosti, věnovat se samy sobě a v příjemném prostředí relaxovat. Pokud chcete vám blízkou ženu mile překvapit, neváhejte, rádi vám vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ.

Termín

10. 8.-16. 8. 2024

Cena kurzu

Kurzovné: 2 500 Kč

Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzín.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde