Týden pro mamky, babičky a slečny

Tvoření, dobrodružství, zábava i relaxace!

Milé ženy od 10 do 100 let, přijeďte si k nám užít báječný pobyt v srdci Českého středohoří!

Užijete si spoustu her, zajímavého povídání, společně s Monikou Brýdovou budete se svými slečnami tvořit a vyzkoušíte řadu zajímavých technik. Čeká vás také voňavá aromaterapie s výrobou vlastních aromaterapeutických specialitek, kterými se pak vzájemně budete rozmazlovat třeba při masáži. Je pro vás nachystán dobrodružný výlet, ranní cvičení 5 Tibeťanů v zahradě a každý den nějaká hra s dětmi. Již tradičně se na těchto aktivitách můžete podílet i přímo vy, je to vždy skvělé. Už se na vás moc těšíme!

Přijeďte k nám, milé ženy, užít si pohodový letní týden společně s vašimi dcerkami a vnučkami, protože SPOLEČNĚ PROŽITÝ ČAS JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ, CO SI MŮŽETE VZÁJEMNĚ NADĚLIT!

Komu je kurz určen

Všem ženám – maminkám, babičkám, tetičkám a holčičkám ve věku 10-13 let, pro které je program speciálně uzpůsoben. Tento pobyt stojí na společně stráveném čase a aktivitách, proto pro holčičky nebude zajištěna žádná hlídací agentura. Jde o to užít si spoustu zábavy a legrace SPOLEČNĚ!

Program

Monika Brýdová pro vás připravila zajímavé nápady na tvoření. Čekají vás různé textilní techniky, barvení a dekorování trik,  vyzkoušíte si batiku, výrobu šperků, seznámíte se s  technikou macramé a vyrobíte si svého anděla. 

TIP: Přemýšlíte o zajímavém dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, babičku, tetičku, kamarádku? Buďte originální a darujte jim tento společný zábavný pobyt s dětmi! Darujete jim kus vzájemně stráveného času, protože to je dárek nad dárky! Na požádání vám rádi vytvoříme DÁRKOVÝ POUKAZ dle vašeho přání a představ.

Termín konání:

3. srpna 2024 – 9. srpen 2024

Cena

2500 Kč ‒ cena pro dospělého + 1 holčičku
1500 Kč – cena za každou další holčičku
Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů v Centru ATOK v Sebuzíně.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Klikněte na link: zde