Velikonoční tvoření

Rok se s rokem sešel a před námi jsou opět Velikonoce. Srdečně vás zveme na kreativní víkend s Vaší oblíbenou lektorkou, Monikou Brýdovou. Ta si pro vás připravila tolik oblíbené textilní techniky, zasvětí vás také do tradičních a moderních metod a technik zdobení kraslic. Vyzkoušejte si s námi klasické i netradiční výtvarné techniky.

Neváhejte a přijeďte do srdce Českého středohoří prožít víkend plný tradic, tvoření a inspirací. Těšíme se na vás. 

Komu je kurz určen

Všem, kteří rádi tvoří a chtějí vyzkoušet nové výtvarné techniky a práci s různými materiály.

Program

I letošní program bude velmi pestrý a plný nových tvořivých  technik :).

  • Upečeme si velikonoční perníčky a ozdobíme si je mj. jedlou krajkou.
  • Budeme malovat na trička, ubrousky, tašky – prostě textilní tvoření jak jste u mne zvyklí.
  • A hlavně budeme zdobit vyfouknutá vajíčka – tentokrát hlavně plasticky pomocí past, kontur apod.
  • Pokud vás nelákají kraslice, přivezte si malé krabičky a ozdobíte si je.
  • Mám pro vás nové formy, pasty a modelovací hmoty.

Setkání začíná v pátek večeří (cca 18:00 hod) a první techniky si vyzkoušíte již v pátek večer.  Poté jsou kurzy celou sobotu, včetně večera a kurz je zakončen v neděli obědem. Nedělní dopoledne je také věnováno tvoření a po obědě je možné využít prostor do cca 15:00 hod na dokončení výrobků. 

Těší se na vás Monika Brýdová a celý tým Vily Sebuzín

Termín konání

08. – 10. března 2024

Cena

1500 Kč ‒ jednotná cena za kurz
Cena nezahrnuje stravování a ubytování. V místě není možnost jiného stravování, požadavky na ubytování a stravu uvádějte v registračním formuláři, telefonicky či emailem. Děkujeme.

Lektor

 

lektor-monika-brydova-2017

MONIKA BRÝDOVÁ

Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů ve Vile Sebuzíně.
Více info o Monice a jejích aktivitách: brydova.cz

Příhláška k programu Vily Sebuzín

Přihláška na program Vily Sebuzín